Auto Vojáček s.r.o. » Autobaterie
 • Demo Image

  Autoservis

  Autoservis pro všechny typy vozů. Jistota díky náhradním dílům v kvalitě originálu za výhodné ceny.
  Zobrazit více informací

 • Demo Image

  Ruční mytí

  Kompletní čištění zahrnuje vysátí, tepování, vyleštění, oživení, provonění a vyleštění oken automobilu.
  Zobrazit více informací

Autobaterie

Autobaterie jsou samozřejmou součástí naší nabídky. Nezávisle na ročním období – v zimě i v létě se Vám může nečekaně stát, že autobaterie ve Vašem voze bude vybitá či slabá. V takovém případě se můžete spolehnout, že máme vhodnou autobaterii pro Váš vůz.
Prodáváme špičkové autobaterie světové značky Varta, které splňují nejnáročnějsí parametry. Nabízejí podstatně více startovací síly a mnohem delší životnost než klasické startovací baterie.
Baterie dodáváme vždy nabité a připravné pro použití.
Dodáváme baterie pro osobní a užitkové automobily, motockly, lodě, tuning, solární soustavy a mobilní napájení.

Baterie pro osobní automobily

Baterie Varta pro osobní automobily jsou vysoce kvalitní baterie odpovídající nejvyšším požadavkům trhu.

Baterie pro užitková vozidla

Baterie Varta pro užitkové vozy nabízejí tu pravou sílu a výkon pro profesionály. Jsou vyvinuty pro nákladní automobily v dálkové i místní dopravě, autokary a městské autobusy, stavební a zemědělské stroje.
Ať se jedná o nákladní automobil pro místní a dálkovou dopravu, stavební nebo zemědělský stroj, autokar nebo městský autobus: výkon, spolehlivost a hospodárnost patří k nejdůležitějším kritériím baterie při profesionálním použití. Díky optimálně přizpůsobenému programu typů nabízí Bosch vždy správnou volbu.

Výhody: maximální bezpečnost, vysoký energetický výkon, odolnost proti vibracím, vysoká životnost, vynikající startovací síla.